KULLANIM ŞARTLARI
www.zindenetwork.com.tr ile güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkânına sahipsiniz. Pek çok kategorilerinde istediğiniz ürünü arayıp bulabilirsiniz. Ayrıca kısa yolların bulunduğu www.zindenetwork.com.tr adresinde aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz.
www.zindenetwork.com.tr Kullanım Koşulları
Her alanda bazı kurallar ve düzenlemeler bulunduğu gibi bu kurallar www.zindenetwork.com.tr içinde geçerlidir. Web sitesi içeriğinde yer alan göreceğiniz her şey için yayıncı haklar koruma altındadır. www.zindenetwork.com.tr üzerindeki tüm yayınların telif hakları korunmakta ve dikkate alınmaktadır. İnternet üzerinde yer alan ve gerektiği durumlarda üçüncü şahısların kullanımına açık olan marka ve ürün işaretlerinin sınırsız olarak fikri ve sınaî mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlı bulunmaktadır. www.zindenetwork.com.tr adresinin marka ve logosu, www.zindenetwork.com.tr tarafından üretilmiş tüm ürünler ilgili bütün haklar www.zindenetwork.com.tr adresine aittir. Bu ürünlere ilişkin olan ve bu web sitesi üzerinde yer alan grafik, resim, metin ve video gibi tüm araçlar www.zindenetwork.com.tr izni olmadan çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlar aracılığıyla kullanılamaz.
Üyelik sözleşmesi, gizlilik politikaları, güvenli alışveriş yapmanın ipuçlarına ulaşabileceğiniz bu başlıklarda kullanım koşullarının detaylarını da bulabilirsiniz. İletişim adresleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Navigation
Close

Sepetim

Kategoriler